קורס NET. - קורס פיתוח תוכנה


היקף השעות: הקורס נלמד בהיקף של 320 שעות לימוד אקדמיות

חברות רבות בוחרות בפלטפורמת הפיתוח של NET. מבית Microsoft לפיתוח תוכנה ומערכות מידע.שימוש ב- דוט נט מאפשר לפתח אפליקציות מתוחכמות ומורכבות, אבל גם פשוטות. קל יחסית ללמוד את שפת #C והיא שפת תיכנות מובילה בתעשייה.

כל שיעורי הזום מוקלטים ומועלים לאתר לתלמיד, שם תוכלו לצפות בהקלטות השיעור ובחומרי הלימוד שיועלו במהלך הקורס. ההקלטות יהיו זמינות עבורכם עד חודשיים מסיום הקורס, על מנת שתוכלו לחזור ולתרגל ככל שתרצו.


נושאי הלימוד המרכזיים:


  חברות רבות בוחרות בפלטפורמת הפיתוח של NET. מבית Microsoft לפיתוח תוכנה ומערכות מידע. שימוש ב- דוט נט מאפשר לפתח אפליקציות מתוחכמות ומורכבות, אבל גם פשוטות. קל יחסית ללמוד את שפת #C והיא שפת תיכנות מובילה בתעשייה.

  רוב הקורס עוסק בלימוד שפת #C עם דגש על תיכנות מונחה עצמים (OOP). נושא מרכזי נוסף בקורס היא פיתוח צד שרת (backend) בתצורת API, תחת הפלטפורמה ASP.NET. שיטה זו מאפשרת מודולריות וגנריות. כל טכנולוגיה של צד לקוח יכולה לתקשר עם השרת ולכן זוהי ארכיטקטורה הנדסית מובילה.


  קהל היעד ותנאי קבלה


  • הקורס מלמד הכל מההתחלה, לרבות שימוש במשתנים, תנאים לולאות ועוד דברים בסיסיים, לכן לא נדרש ידע קודם.
  • כן נדרשות יכולות למידה גבוהות כי קצב הלימוד של הנושאים הבסיסיים הוא מהיר.
  • נדרשת חשיבה לוגית ולכן הקורס מתאים למי שסיים בהצלחה לפחות 4 יח"ל מתמטיקה ו- 5 אנגלית.
  • מסלול זה סוקר את עקרונות ניתוח המערכות, משלב תכנים מתחום ניתוח מערכות מידע עם שיטות ניתוח עסקיות מתחום הארגון ושיטות ועושה שימוש בכלי ניתוח מתקדמים. כמו כן, המסלול בנוי בראיה תהליכית-עסקית, כך שבוגרי המסלול יקבלו כלים תוך שימוש במושגים מעולמות התוכן העסקיים והטכנולוגיים.

  דרישות הקורס


  • השתתפות ב-85% לפחות מהשיעורים
  • עמידה בכל המבחנים בציון עובר
  • עמידה בתקנון הלימודים

  תעודות והסמכות


  בסיום הקורס תוענק ללומדים תעודה מטעם INT ולימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

  למעבר לאתר מכללת iNT
  פרטים נוספים והרשמה בטלפון: *6377דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים