אודותינו

אסכולות הוא גוף התרבות הגדול בארץ מזה 25 שנה. החזון העומד בבסיס פעילותנו הינו יצירת מפגשי תרבות ודעת לקהל הרחב תוך דגש לערכי למידה איכותית, העמקה, רב-תחומיות וחשיבה ביקורתית.

מאות קורסים וסדרות עיוניות, אירועי תרבות, שיתופי פעולה עם מוסדות תרבות ועם ארגונים, הרצאות מקוונות ומאמרי תוכן – כל אלה מהווים את גוף הפעילות שלנו ומספקים לתלמידים ולתלמידות שלנו חוויות של למידה מהנה ומאתגרת.

צוות אסכולות ערוך ומוכן ליצירת תוכן מתחדש תדיר ולהפקת אירועי למידה מתמשכים וחד-פעמיים.
אני מזמינה אתכם להכיר אנשי הצוות (ראו בהמשך) ולהצטרף לפעילותנו.
 
ד"ר טלי גביש
מנהלת ועורכת ראשית
 

 

 

שם: טלי גביש
תפקיד: מנהלת אסכולות
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
קשה לבחור סדרה אחת ולהמליץ עליה. כולם היו בני, וכמובן בנותי. אבל אם תצמידו לי אקדח לרקה אוכל לספר לכם בסודי סודות שסדרות בתחום הספרות שובות את ליבי כל פעם מחדש, ומאפשרות לי לצלול למקום עמוק וצלול בתוכי.


שם: הילה אפרתי
תפקיד: מנהלת שלוחת אסכולות ירושלים 
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
יש הרבה סדרות מעניינות ומרתקות, אבל האהבה הגדולה ביותר שלי היא למוסיקה. אחרי שאני צופה בקונצרט מוסיקלי אני מרגישה שאני מרחפת על ענן.

שם: זהבה רף
תפקיד: מנהלת שלוחת אסכולות תל אביב
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
אני אוהבת ספרות והיסטוריה, תיאטרון, קולנוע ופילוסופיה, אבל הכי הכי אני אוהבת את תהליך העשייה – את המרצים, את בניית התוכניות, ואין כמו לחבק כל שנה ידיעון חדש.

שם: גיא אביבי
תפקיד: מנהל סיורים לימודיים בארץ
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
ספרד של עודד ציון היא הסדרה האולטימטיבית מבחינתי. יש בה הכל: היסטוריה, דתות, פילוסופיה, תרבות, ספרות, מוסיקה ואוכל. נחשו לאן טסתי מיד בסיום הסדרה?

שם: תמר כץ
תפקיד: מנהלת שלוחת לימודי הבוקר, אסכולות תל אביב
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
קשה להמליץ על סדרה אחת בלבד. אני אוהבת מאוד היסטוריה וארכיאולוגיה, ומתחברת מאוד לסדרות שעוסקות בהיסטוריה ובניתוח האירועים תוך השלכתם על תקופתנו. כל הרצאה היא מסע מרתק בציר הזמן.

שם: אביב ריזנברג
תפקיד: מנהל תפעול ופרויקטים
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
עבדתי בענף הקולנוע למעלה מ-10 שנים, ולכן הקורס המועדף עלי הוא טרום-בכורה. ללא ספק, אין דבר יותר מהנה מלמידה מהרצאה מרתקת כל פעם בתחום אחר ולראות סרטים לפני כולם.
 
שם: תמר לייבנד לשם
תפקיד: מנהלת פרסום
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
"אם אתם רוצים לבנות אונייה, אל תשלחו את כל האנשים לאסוף עצים ואל תחלקו פקודות. במקום זה לַמדו אותם להשתוקק אל הים הפתוח והבלתי-נגמר", כתב הסופר הצרפתי אנטואן דה סנט־ אקזיפרי. אסכולות עבורי היא הצוהר לעולם של חוויות, רגשות והשתוקקות לדעת יותר, וכך יצרתי לעצמי עולם פנימי ופתוח אל הבלתי-נגמר.

שם: מירב אילוז גבאי
תפקיד: מנהלת מרכז המידע וקשרי הלקוחות
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
המקום הנכון לחוויה תרבותית, מגוונת ומתמשכת. אסכולות- כמעיין נובע של ידע, פתוח וחופשי

 
שם: עידו אלקיים
תפקיד: רכז מערכות מידע
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?
מבין המון תחומים מעניינים ומרתקים אני אוהב במיוחד את הסדרות של המוסיקה הקלאסית

שם: משה כרמלי
תפקיד: מנהל שלוחת אסכולות חיפה
מה אני אוהב/ת במיוחד באסכולות?

הבחירה בתחום עניין אחד הוא מאתגר ,אבל מוזיקה קלאסית ,היסטוריה ופילוסופיה תמיד יהיו מבחינתי בראש ,אבל חדוות הקריאה היא מבחינתי החוויה האולטימטיבית ,הריח המשכר של הדפים ,הבנת הדמויות ,האהבה למילה הכתובה והרעב התמידי והסקרנות לספר הבא 

 

רוצים לדבר איתנו ישירות? לפרטים לחצו כאן>>